Пресконференция, свързана с предстоящото увеличаване на капитала на "Меком" АД

На 17 март 2010 г. (сряда) от 11:00 часа в Салон 1 на хотел "Радисън" (пл. "Народно събрание" 4, София) ще се проведе пресконференция, свързана с предстоящото увеличаване на капитала (IPO) на "Меком" АД.

Консултант във връзка увеличаването на капитала е "Експат Капитал" АД, инвестиционен посредник е "БенчМарк Финанс" АД.

В пресконференцията ще участват:

  • От страна на "Меком" АД: инж. Стефан Райчев, президент и мажоритарен собдственик; Десислава Денчева, изпълнителен директор; Даниел Крумов, директор за връзки с инвеститорите
  • От страна на "Експат Капитал" АД: Николай Василев, управляващ партньор
  • От страна на "БенчМарк Финанс" АД: Деница Христова, изпълнителен директор

По-късно същия ден, от 18:30 часа в зала "Александър" на хотел "Радисън" ще бъде проведено публично представяне на компанията пред потенциални инвеститори. На събитието ще бъдат представени и финансовите резултати за 2009 г., информират от "Меком".

 

Сподели във : Харесай:
Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Резултати | Архив