ДО КОГА?

Здравно, пенсионно и социално осигуряване. Казуси и решения.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

ДО КОГА?

Мнениеот stefka bojkova на Сря Окт 20, 2010 7:41 pm

Омръзна ми да живея в държава където синдикатите вместо да защитават работещите и да са опозиция на правителството те се държат точно обратно.
 Как мислите  нормално ли е точно те да прокарат идеята за вдигане на осигуровките?
Това изглежда не им е достатъчно ,защото от действията им ми се струва ,че искат и да национализират професионалните пенсионни фондове.

stefka bojkova

Re: ДО КОГА?

Мнениеот ivapenkova на Пон Дек 27, 2010 3:12 pm

Българите сме велик народ,такава е съдбата ни!Всеки един от нас неможе да промени настоящия момент,но може да променим себе си.А когато променим себе си,бавно но сигурно,ще започнем да променяме и света около нас....//Законът за причината и следствието//
ivapenkova

Мнениеот leadconsult на Сря Дек 29, 2010 5:56 pm

В цял свят данъците се плащат от работещите. И те непрекъснато растат защото в бюджета винаги има по някоя друга дупка за запълване :) Не само при нас е така...
leadconsult

Мнениеот vitrinabg.com на Пон Юни 06, 2011 2:38 pm

Ако,синдикатите си бяха на място и защитаваха работещите нямаше да търпят безобразията и геноцида който се провежда над народа.До сега трябваше да са вдигнали хората на общонационална стачка.Вижте как стоят нещата в Западна Европа само да вдигнат цената на стока или услуга с 3% и всички са навън за да отстояват правата си.Напълно съм съгласен с мнението на ivapenkova смятам,че това е разковничето.
http://vitrinabg.com/Онлайн магазин за битова техника,домашни потреби,газови бутилки и аксесоари,машинки за свиване на цигари и аксесоари,къмпинг и туристическо оборудване.
vitrinabg.com

Върни Осигуровки