Счетоводство на Сдружение с нестопанска цел в обществена пол

Счетоводни консултации, въпроси и отговори.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

Счетоводство на Сдружение с нестопанска цел в обществена пол

Мнениеот Bogdan на Нед Дек 19, 2010 7:51 pm

Привет съфорумци!

Някой може ли да ми посочи счетоводна фирма от Бургас, която е в състояние да води счетоводство на Сдружение с нестопанска цел в обществена полза?

благодаря
Bogdan

Re: Счетоводство на Сдружение с нестопанска цел в обществена пол

Мнениеот leadconsult на Сря Дек 29, 2010 5:48 pm

Може да потърсите в odit.info има списък на счетоводители, там може да се търси по град.
leadconsult

Мнениеот mixcolor на Сря Ное 21, 2012 12:26 am

И аз търся счетоводна фирма, която има опит във воденето на счетоводство на дружество с нестопанска цел и по точно Фондация. За предпочитане е счетоводителя да е от Пловдив. Не ми се рискува със случайни кантори, тъй като дейността е специфична.
mixcolor

Мнениеот penelope на Чет Ное 29, 2012 4:00 pm

mixcolor пиши:И аз търся счетоводна фирма, която има опит във воденето на счетоводство на дружество с нестопанска цел и по точно Фондация. За предпочитане е счетоводителя да е от Пловдив.

Смятам си наясно, че по форумите трудно ще намериш точната кантора.
Направи запитвания към счетоводни кантори, поразходи се на място да разбереш какъв им е точно опита в тази насока, искай да поговориш с техни клиенти - ЮЛНЦ, за да се убедиш, че всичко е наред и хората са доволни. Ако ти откажат, значи нещо не е наред и веднага спирай да се занимаваш с тях. Всеки сигурен във възможностите си и в коректността си счетоводител на драго сърце би те свързал с негови клиенти.
По принцип ако дейността е базирана в Пловдив, традиционно по-удобно е да работиш със регионално базирана счетоводна кантора в Пловдив. Но ако не намериш подходящ вариант в Пловдив, може да работиш дистанционно с някоя счетоводна фирма от друг град, която предлага онлайн счетоводно обслужване - това е бъдещето и тепърва ще се развива този начин на работа в много сфери на услугите.
penelope

Върни Счетоводство