Горбетчия

Проблеми на работодателите и служителите.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

Горбетчия

Мнениеот itco79 на Пон Авг 02, 2010 2:29 am

Работя в момента в Република Кипър, град Протарс в един ресторант на име "Хипокампус", просто немога да повярвам на отношението на мойте работодатели към нас българиете. Условията на труд са ужасни и предварителния договор който сме подписали не се спазва изобщо. По договор трябва да се работи по 9-10 часа, а се работи по 12-14 часа без почивен ден. Всеки ден се вика , крещи, психически тормоз през цялото време. Исках да си тръгна но не ме пуснаха като казаха, че няма да ми платят. Има и други българи при мен и тяхното положение не е по- розово. Искам да попитам как мога да си потърся правата като европейски гражданин?
itco79

Re: Горбетчия

Мнениеот GVG68 на Пон Авг 02, 2010 6:12 pm

освен да отидите в Българското консулство или ако има някаква зграда на евро пейские саюз друго спасение няма или да прежалите париоте ида се върните в българия
GVG68

Мнениеот nativepeople на Пон Юли 04, 2011 1:52 am

Мисля, че вашата работа и умения могат да се уверете, че сте се награди и съоръжения, което заслужавате. Останете спокойни и опитайте да търсите за някои други работни места и след като сте успешен в намирането на желаната работа, просто преминете към него. Мисля, че ще работи за вас.
благодаря
nativepeople

Мнениеот letterhead123 на Сря Юли 13, 2011 8:17 pm

Ще бъда много благодарен, ако продължите с качеството на това, което се обслужва в момента с вашия блог ... аз наистина го радва ... и аз наистина оценявам за това .... винаги е удоволствие да се чете така ...Благодаря за споделянето!
letterhead123

Мнениеот marmot на Нед Юли 17, 2011 5:40 pm

Най-лесното и разумно би било след като си получите заплатите напускате
marmot

Върни Трудови правоотношения