проблем при напускане на работа

Проблеми на работодателите и служителите.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

проблем при напускане на работа

Мнениеот avrora89 на Съб Дек 25, 2010 9:10 pm

здравейте и Весела Коледа.Проблема е че работя в едн магазин по 12 часа на ден имам трудов договор по член 114 в който пише че работя по 1 час на ден 5 дни седмично, което не е така. Не ми дадоха копие от договора, въпреки че го поисках, когато реших да напусна не ми взеха предизвестие казаха ми че причината заради която напускам (една от шефките постоянно крещеше и ходех със стрес на работа от това да не бъда овикана)ми казаха че явно проблема е в мен и трябва да отида на лекар (психиатар) като занесох бележка от лекарката че нищо ми няма казаха че единствения начин да си тръгна до нова година и като лъжа колежките че съм болна че ми е лошо и че януари трябва да ходя на лечение. когато почнаха да ме мотат в плащането и да ме задължават да ходя на някяквя сбирка с колектива и да ми променят графика се ядосах и им казах че няма да ходя повече на работа. не съм давала предизвестие не са ми платили една заплата и като им звъня не ми вдигат или почват да ме обиждат и запрашват.караха ме да казвам че имам нервно разстройство и такива работи и че ако кажа на някой истината щяло да ми се случи нещолсега незнам какво да правя.Ако някой може да помогне моля пишете ще съм ви много благодарна.Весели празници
avrora89

Re: проблем при напускане на работа

Мнениеот jawlkjhu на Пон Сеп 26, 2011 2:04 pm

Отлично post.I хочу поблагодарить вас за этот информативный читать, я действительно ценю обмена этого великого поста. Следите за вашу работу.
jawlkjhu

Върни Трудови правоотношения