КФМ

Тук е мястото за Вашето мнение, коментари и препоръки за функционирането и организацията на Econ.bg и форума.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

КФМ

Мнениеот Tania.sas на Съб Юни 14, 2008 5:04 pm

Какво е мнението Ви за Фирма "КФМ"
Tania.sas

Re: КФМ

Мнениеот spid137 на Пет Апр 16, 2010 8:40 am

do 2004g bqha na mnogo visoko nivo.zashtoto bqha na 50% ispanski.no sled 2005g kachestvoto na produktite im se vloshi mnogo.tova mi go e kazal priqtel bivsh tehen sluzitel.taka che ne kupuvaite ot kfm.
spid137

Re: КФМ

Мнениеот ivapenkova на Пон Дек 27, 2010 3:28 pm

Купих си продукта "Пилешки крокети панирани" изпържих ги, опитах ги и съм много разочарована- има отвратителен вкус, проточват се някакви лигави кожи и знам ли какво още, изобщто няма месо в тях, а само соя приличат на сварени кренвирши, накиснати в гореща вода до омекване до каша. Ако не сте ги опитвали, по добре не ги опитвайте.
Забелязах, че на първо място в съдържанието въпросните "Пилешки крокети панирани" е посочено пилешкото месо, но май е сизползвана рецептата за кренвирши, в която то е мимимално; аз ако исках да ям панирани кренвирши щях да си купя кренвирши и да си ги овалям в галета и по-евтино щеше да ми излезе и може би по качествено, но тъй като исках крокети от месо се излъгах. Убедих се, че само добрия външен вид с не е гаранция за качествен продукт, напълнен с боклуци и консерванти и прочие.
ivapenkova

Върни За форума и сайта