purva investicionna banka

Тук е мястото за Вашето мнение, коментари и препоръки за функционирането и организацията на Econ.bg и форума.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

purva investicionna banka

Мнениеот spid137 на Пет Апр 16, 2010 8:44 am

iskam da predupredq kolkoto se moze poveche hora v taq strana,da ne se zanimavat po nikakuv nachin s taq banka.vsichki tehni sluziteli i upravata im vkluchitelno se otnasqt super prenebrezitelno kam obiknovennite hora reshili da budat tehni klienti.nqma da izpadam v podrobnosti.samo imam apel za tova.za boga bratq bulgari ne se zanimavaite s purva investicionna banka.bqgaite ot tiah.sushtoto se otnasq i za poshtenska banka i dsk-banka.
spid137

Re: purva investicionna banka

Мнениеот gan на Пон Ное 07, 2011 1:23 am

spid137 пишете на български!

Иначе по темата: преди години имах няколко сметки и голям овърдрафт от ПИБ. Постепенно развалиха обслужването и след няколко гафа от тяхна страна, закрих всичките си сметки и сега съм в друга банка (няма да и правя реклама). ПИБ не са това, което бяха в началото.
SEO услуги за лесно откриване на вашия бизнес сайт
gan

Мнениеот boresf на Пон Ное 07, 2011 10:55 am

Не знам, аз имам сметки в още 2 банки (и в ПИБ естествено), досега не са ми правили проблеми от рода на "пренебрежително" обслужване и т.н... Явно си е навсякъде различно. Но не изключвам да се държат гадно де, виждал съм такива ситуации.
boresf

Мнениеот danitoo на Вто Ное 08, 2011 11:45 pm

Само да споделя - смятам, че ЦКБ са една много добра банка, тъй като никога е нямало забавяния или каквито и да било проблеми.
danitoo

Мнениеот ivanmitev на Пет Ное 18, 2011 11:52 am

и аз доскоро бях много доволен от банката, но нещо в последно време започнаха много да си позволяват. Някои от новите им служители са малко некомпетентни и объркват разни неща, което естествено струва време и нерви на клиентите. Надявам се, че това ще се преодолее в най-скоро време, защото не ми се иска да си сменям банката, но ако се наложи ще го направя.
Gerda -брава номер 1 в света
ivanmitev

Върни За форума и сайта