Aгенция по храните

Тук е мястото за Вашето мнение, коментари и препоръки за функционирането и организацията на Econ.bg и форума.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

Aгенция по храните

Мнениеот Vegasss на Сря Фев 16, 2011 3:29 pm

Интересувам се, т.к. много се шуми относно вече действуващата Агения по храните, там ще се увеличават специалистите, които да контролират по региони, производствата на отделни продукти и изделия и как евентуално, а също и къде бих могла да наемря координати за връзка с нея, за кандидатстване за работа, т.к. съм завършила именно "Анализ и контрол на храни" в гр. Пловдив и искам да практикувам в тази област.Благодаря на тези, които могат да ми дадат смислен и конкретен отговор на въпросът ми!
Vegasss

Re: Aгенция по храните

Мнениеот Vegasss на Вто Фев 22, 2011 2:21 pm

Vegasss пиши:Интересувам се, т.к. много се шуми относно вече действуващата Агения по храните, там ще се увеличават специалистите, които да контролират по региони, производствата на отделни продукти и изделия и как евентуално, а също и къде бих могла да наемря координати за връзка с нея, за кандидатстване за работа, т.к. съм завършила именно "Анализ и контрол на храни" в гр. Пловдив и искам да практикувам в тази област.Благодаря на тези, които могат да ми дадат смислен и конкретен отговор на въпросът ми!
Vegasss

Мнениеот ivanov3221 на Сря Фев 23, 2011 10:54 pm

На някой телефон от тук http://www.mzh.government.bg/mzh/bg/Home.aspx ?
ivanov3221

Мнениеот ivansemkov88 на Пон Юни 06, 2011 3:35 pm

Здравейте, доколкото разбрах от въпроса Ви, интересувате се от Българската агенция за безопасност на храните, така ли е? Ако е така в момента нямат, но им предстои да пуснат обяви за нови работни позиции.За контакти с тях и повече информация посетете сайта им -> http://www.babh.government.bg/bg/careers.html
ivansemkov88

Мнениеот Vegasss на Сря Юни 08, 2011 1:23 pm

Благодаря за ценната информация.Остава да изчакам да започнат да набират хора тук и да ги обявят.
Дано имам късмет.Още веднъж благодаря.Всичко най-хубаво!
Vegasss

Върни За форума и сайта