В кои сайтове да рекламирам??

Съвети за покупка на имоти, коментари на имотния пазар.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

В кои сайтове да рекламирам??

Мнениеот Ickata на Вто Юли 12, 2011 1:20 pm

Здравейте!! Нов съм в Бизнеса с имоти в България. Имам дългогодишен опит в Агенция за имоти извън България, но не и в държавата ни. Наскоро се прибрах обратно в БГ от чужбина и реших да стартирам собствен бизнес с имоти понеже мисля, че това мога най-добре. Както и да е.. Стартирах бизнеса де, но сега ми се ще да стартирам качествена рекламна кампания и да имам присъствие в големи портали. Та въпросът ми е можете ли да ми препоръчате такива. В момента рекламирам само в Бизнес мрежата и имоти.нет за съжаление не зная други. Гледам този сайт Хоумс.бг много се рекламира.. Благодаря Ви предварително за съветите..
Ickata

Re: В кои сайтове да рекламирам??

Мнениеот giorgio на Сря Юли 13, 2011 5:31 pm

Хубаво е, че с толкова нов бизнес имаш бюджет за реклама и можеш да се хвърлиш в големи портали като тези, които си изброил.

Сещам се за imot.bg, mirela.bg, address.bg, imotite.com, topimoti.bg....

Пробвай и Google :)
giorgio

Мнениеот marmot на Нед Юли 17, 2011 5:46 pm

имот.бг имоти.нет
marmot

Мнениеот Myself на Пет Окт 14, 2011 12:36 pm

Раздел Имоти на сайта за безплатни обяви PATEKI.BG предлага безплатно публикуване на неограничен брой имоти от агенции за недвижими имоти, строителни фирми и частни лица.
До 12 снимки към обява, брандиране на обявите с името и логото на агенцията и други. Възможност за автоматизирано безплатно публикуване на обяви от сайтове на агенции.
Обяви за работа, имоти, автомобили, фирми и още много в националният портал за безплатни обяви PATEKI.BG!
Myself

Мнениеот busta на Чет Окт 20, 2011 9:28 pm

Според мен много по-добър вариант от сайтовете е да използваш някоя рекламна мрежа, най-добре AdWords.
Има и български - etarget, httpool
Интересна информация за маркетинг и реклама.
busta

Мнениеот emkal на Нед Мар 18, 2012 3:37 pm

Ако искаш може да пробваш в пробоок.бг професионална мрежа, спрямо това, което рекламираш мисля, че ще имаш успех :)
emkal

Мнениеот tony_sto на Пон Яну 13, 2014 6:57 pm

Първото мнение е от повече от 2 години, постовете под него също...
Пиша тук, с идеята по посъживя малко темата, и ако някой може да даде вече актуални насоки (постоянно през 2-3 месеца май има промени доколкото са ми казвали и знам) в кои сайтове за имоти си струва човек да си даде парите...
tony_sto

Мнениеот busta на Вто Фев 25, 2014 11:54 am

Зависи какво целите с тази реклама - дали създаване на имидж, изграждане на нов бранд, или трафик към определен сайт, или таргетиран трафик към определен сайт?
Може да разгледате класацията на сайтовете в audience.bg, това като ориентир за посещаемостта на сайтовете.
Интересна информация за маркетинг и реклама.
busta

Върни Недвижими имоти