Последствия при неплащане на кредит

Корпоративно и индивидуално финансиране. Кредитни консултации.

Модератори: econ.bg, gmihaylov

Последствия при неплащане на кредит

Мнениеот kiipo на Сря Авг 11, 2010 9:39 am

Получих уведомление от съдия изпълнител но освен че сам осъден да изплатя кредита плюс лихвите,което ми е невъзможно в момента,не разбрах какви ще са последствията,какво могат да ми направят,благодаря предварително
kiipo

Re: Последствия при неплащане на кредит

Мнениеот lastsentinel на Сря Ное 10, 2010 1:08 am

Еми много важно в случая е дали имаш поръчители или не. Ако имаш, най-вероятно ще започнат да искат от тях да погасяват твоя заем. Ако пък нямаш следва описване на имотите, които притежаваш. Като се започне от домакински уреди до кола, апартамент... (зависи колко дължиш), но те съветвам да не се стига до там. По-добре ако имаш примерно Кола я продай за реалната и цена и си погаси заема, защото при описа взимат сума, много под реалната цена. Ако пък нямаш поръчители, нямаш имоти и дължиш доста пари, може и до Затвор да се стигне дори...
lastsentinel

Мнениеот Armella на Нед Юни 12, 2011 2:01 pm

[i][b]извинявай, но не съм съгласна за затворите и т.н. Ако беше така, 99% от Циганите в махалите трябваше да бъдат в затворите и щеше да бъде чуден рай. По колко кредита неплатени имат, а съдебен изпълнител там не стъпва. ЗАЩО?
защото го е страх да не му сцепат главата.
Друго е да се хване белият длъжник и да се смели и съдере от плащане.
Не съм расист, но имам друга позиция по отношение на кредитите отпускани на цигани/роми :ugeek: :ugeek: :ugeek
Armella

Мнениеот Rossi77 на Пон Окт 03, 2011 12:41 pm

Хей приятел, това е един от най-добрите постове, които някога съм виждал, може да включва още няколко идеи в една и съща тема.Аз съм все още чака за някои интересни мисли от ваша страна, в следващия си пост. Cа под rc helicopters за над 20 години, и са виждали толкова много напредък в това забавно хоби през тези години. Има просто никога не е било по-добро време, за да получите в rc cars игри!
Rossi77

Върни Кредити