Японските коли са най-добрата възможна покупка, сочи проучване на Which

03.07.2007 | 12:40
по статията работи: econ.bg
Читателите на британското издание признават, че японските коли са най-надеждни

Японските коли са най-надеждни, най-малко замъсяващи околната среда и представляват най-добрата възможна покупка, е мнението на потребителската група на британското издание Which?, съобщава BBC.

Honda получава тазгодишната награда за надеждност, побеждавайки признатия за най-добър производител Toyota. Това е един от резултатите от анализ на 100 000 коли, осъществено от читателите на Which?.

Наградата за опазване на околната среда получава хибрид на Toyota, на второ място е BMW, който печели в категорията "изпитания на пътя".

Някои модели на американските марки Chevrolet, Chrysler и Dodge са критикувани от съображения, свързани със сигурността.

Имиджът на Volvo на лидер в сигурността губи позиции заради коланите, а Ford Galaxy и Toyota Auris си разделят наградата за безопасност именно заради постижения в това отношение.

Lexus е предпочетен от потребителите пред Honda, независимо от това че Honda Jazz е определен като най-надеждният конкретен модел.

Единственото признание за надеждност, което получава производител извън Япония, е дадено на корейската компания Hyundai.

 

Оцени статията:
0/0
Коментирай
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.
Предложи
корпоративна публикация
Резултати | Архив
  • Женевски конвенции
  • Зимна приказка
  • Най-старата коневъдна ферма в света
  • Най-старата коневъдна ферма в света
  • Премиерът Бойко Борисов в Туркменистан
Блондинка звъни на оператора си: - Извинете, не ми работи интернетът... - А вие с рутер ли сте? Кратко мълчание... - Не, сама съм!!!
На този ден 26.02   364 г. – Валентиниан I става римски император. 1616 г. – На Галилео Галилей е забранено да преподава астрономията на Николай Коперник, като противоречаща на...